אולמות בטבע

"אולמות בטבע" הינו פרויקט ייחודי המאפשר לחברות הפקה, יזמים פרטיים ואנשים מהשורה ליהנות מגישה מלאה לאתרים בלעדיים ומרהיבים ביופיים ולזכות בליווי צמוד של צוות הפקה מקצועי ומסור שיהיה שם בשבילכם בכל רגע ורגע וילווה אתכם כל הדרך עד למחמאות.

לפרטים נוספים – http://ulamotbateva.co.il

צוות "אולמות בטבע" ישמח לסייע לכם בכל הנדרש על מנת ליצור את האירוע הטוב ביותר עבורכם. בין אם מדובר באירוע אקסקלוסיבי, הפקת ענק של עשרות אלפי אנשים או מפגש חברה מהנה, תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות שמכירות את השטח ויודעות מה צריך לעשות בכדי שהכול יזרום חלק, מהר וברוח טובה. רישיונות, אישורים, רעיונות מקוריים, סיורי שטח מלאים, אתרים רבים ומגוונים אלו הם רק חלק מהדברים שנוכל לעשות עבורכם ועבור האירוע שלכם. כל זאת תוך תיאום מוחלט עם המועצה האזורית תמר, רשות הטבע והגנים, מפעלי ים המלח, רשות הניקוז, מע"צ , המכון לחקר בולענים, רשויות החוק וההצלה וכל יתר הגופי הפועלים לשם שימור האזור ובטיחות המבקרים בו.

 

אתרי הפרויקט

חווארי מצדה

חווארי מצדה
וואדי חווארים לבן הנותן של תחושה הימצאות בבקעת הירח. הטבע העוצמתי והייחודי הפך אותו ברבות השנים לאחד מהאתרים המבוקשים ביותר לקיום אירועים מדבריים יוקרתיים.
האתר צמוד למרגלות המצדה ולבית הארחה של אתר מורשת מצדה.

 

 

unnamed (1)

נחל חימר
שלושה מכתשים בגדלים שונים שהם חלק ממחצבה ישנה ששוקמו ושולבו עם הטבע המרהיב של דרום ים המלח, שפך נחל חמר ונוף הר סדום מדרום. המכתשים ממוקמים בסמוך לצומת נווה זוהר.

 

 

מכלאות הגמלים

מכלאות הגמלים
חצר מדברית ענקית וסגורה, קניון מדברי המשתלב בנוף שפך נחל צין וגובל בנחל תמר.
מכלאות הגמלים ממוקמות בסמוך לצומת ישובי כיכר סדום, 5 דקות צפונית לצומת הערבה.

 

unnamed